Üye Ol | Şifre Unuttum | Eposta Şifre  
Arama      || Facebook  Twitter  
 
Haftalık Bülteni
34. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI ( 2-8 HAZİRAN 2012)
 
   
Tarih / Saat Hafta Maç No Kategori Saha Ev Sahibi Takım Misafir Takım Hakemler
02.06.2012 / 15:00341052.AmatörIRLAMAZALEMURGANLI BLD  (O)  HASAN OKAN BAYLAN
  (Y)  GÖKAY ÖZMEN
  (Y)  ÖZGÜR YILDIZ
  (G)  NURETTIN PEKTAS
02.06.2012 / 17:00341062.AmatörIRLAMAZÇATALKÖPRÜAVŞARBİLGİ  (O)  HÜSEYIN ÖZMAN
  (Y)  HÜSNÜ SAKARYA
  (Y)  ALI TUNÇER
  (G)  ERCAN CAMCI
02.06.2012 / 16:00341082.AmatörATATEPEDERBENTSALİHLİGÜCÜ  (O)  YAKUP OLĞAR
  (Y)   
  (Y)  HÜSEYİN IŞIKOL
  (G)  EKREM GÜRGEN
03.06.2012 / 15:0034502.AmatörSEKİZ EYLÜLMERİÇMURATGERMEN  (O)  TOLGA ATSAN
  (Y)  ADIL EKINCI
  (Y)  BİROL KARAMAN
  (G)  ERCAN NARINÇ
03.06.2012 / 17:0034512.AmatörSEKİZ EYLÜLNURLUPINARHACIHALLİLER  (O)  GÜNSOY KAYA
  (Y)   
  (Y)  HIMMET EFE  CENGIZ
  (G)  HASAN KÜSBECİ
03.06.2012 / 16:0034522.AmatörE.DİLEKYUNTDAĞM.ŞİMŞEK  (O)  BAŞOL KARACA
  (Y)  BEHREM KELEŞ
  (Y)  ISMAIL SARPKAYA
  (G)  ÖZCAN  AYDIN
03.06.2012 / 16:00341612.AmatörA.İ.KARAYİĞİTBEYLİKLİGÖKÇEÖREN  (O)  ONUR BAYLAN
  (Y)  MUSTAFA YALÇIN
  (Y)  RAHIME UYAN ÇAKAR
  (G)  NEJDET KÜÇÜKYAŞAR
03.06.2012 / 16:00341622.AmatörALAŞEHİRALAŞEHİR G.BLİDYA  (O)  METIN TAMTEKIN
  (Y)  KEMAL  NAMLI
  (Y)  YIĞIT ÖZAYDIN
  (G)  YUSUF ERTEM
03.06.2012 / 16:00341642.AmatörTEPEKÖYTEPEKÖYY.MAHALLE  (O)  MUSTAFA HELVACIOĞLU
  (Y)  GÖKHAN ÇEVIK
  (Y)  GÖKMEN ÇAMBEL
  (G)  ALI KAFADAR
03.06.2012 / 16:00342052.AmatörSAZOBASAZOBAMECDİYE  (O)  ERDEM BALABAN
  (Y)  HALIL ÇIKRIKCILAR
  (Y)  OKAN GÜNDÜZ
  (G)  AHMET TAŞKALDIRAN
03.06.2012 / 16:00342062.AmatörİSHAKÇELEBİİSHAKÇELEBİD.M.YILDIRIM  (O)  IBRAHIM ÇAĞLAR UYARCAN
  (Y)  FERAT SEMEN
  (Y)  MEHMET BAL
  (G)  ALI ÖKSÜZ
03.06.2012 / 16:00342472.AmatörBAKIRBAKIR G.BÇAĞLAYAN  (O)  CEM  YOLDAŞ
  (Y)  GÖKHAN ÖZKAN
  (Y)  MUSTAFA USLU
  (G)  MEHMET CAN
03.06.2012 / 16:00342482.AmatörDEREKÖYDEREKÖYKARAKURT  (O)  ALI EREN
  (Y)  FATIH DIKBEZ
  (Y)  YUSUF BULUT
  (G)  NURETTIN ALNAR
03.06.2012 / 16:00342492.AmatörKOVALIKSELÇİKLİGÜNEŞLİ  (O)  EMRE TURCAN
  (Y)   
  (Y)  ERMAN BERBER
  (G)  MEHMET KOYUNCUOĞULLARI
04.06.2012 / 19:003453U13E.DİLEKİL ÖZEL İDAREDONATIM  (O)  HAKAN AKBABA
04.06.2012 / 19:003455U13HACIRAHMANLIHACIRAHMANLIMERİÇ  (O)  OKAN GÜNDÜZ
04.06.2012 / 19:003498U13IRLAMAZTURGUTLUSPORLİDYA  (O)  TURAN HAKAN KARAKILIÇ
04.06.2012 / 19:003499U13ATATEPESELVİLİTEPEİSTASYON G.  (O)  İSMAIL AYDIN
04.06.2012 / 19:0034144U13KOVALIKAKHİSAR BLDSOMASOTES  (O)  YIĞIT ÖZAYDIN
04.06.2012 / 18:0034146U13KOVALIKA.YILDIRIMGÖLMARMARA  (O)  KEMAL  NAMLI
04.06.2012 / 18:0034190U13D.ERDİNÇSALİHLİSPORTRAZLAR  (O)   
04.06.2012 / 18:0034191U13GÖKÇEÖRENKULASPORSALİHLİ BLD  (O)  MEHMET SEPETCI
06.06.2012 / 17:003413U19D.ERDİNÇLİDYAY.MAHALLE  (O)  GÖKHAN ÇEVIK
  (Y)  ENVER SEVİNÇ
  (Y)  TEZCAN ONAY
  (G)  MEHMET CAN
06.06.2012 / 17:003414U19KÖSEALİKÖSEALİKOCAÇEŞME  (O)  GÖKHAN ÖZKAN
  (Y)  TURAN HAKAN KARAKILIÇ
  (Y)  RAHIME UYAN ÇAKAR
  (G)  EKREM GÜRGEN
06.06.2012 / 17:003433U19HACIHALLİLERHACIHALLİLERKARAOĞLANLI  (O)  NEVZAT BULDAĞ
  (Y)  ALI TUNÇER
  (Y)  HÜSEYIN BAŞ
  (G)  HÜSAMETTIN ÇAĞILCI
06.06.2012 / 16:003489U19SEKİZ EYLÜLMERİÇAKMESCİT  (O)  ALI ARI
  (Y)  ADIL EKINCI
  (Y)  HALIL ÇIKRIKCILAR
  (G)  ÖNDER ÇEKER
06.06.2012 / 18:003491U19SEKİZ EYLÜLNURLUPINARALAYBEY  (O)  İSMAIL AYDIN
  (Y)  FERAT SEMEN
  (Y)  MEHMET SEPETCI
  (G)  MEHMET ŞENDIL
06.06.2012 / 19:003458U13E.DİLEKMERİÇİL ÖZEL İDARE  (O)  BİROL KARAMAN
06.06.2012 / 19:0034147U13KOVALIKA.YILDIRIMK.ACAR İDMAN  (O)  HÜSEYİN IŞIKOL
06.06.2012 / 19:0034150U13LİNYİTSOMASPORGÖLMARMARA  (O)  YASIN SAYGILI
06.06.2012 / 19:0034192U13TRAZLARTRAZLARALAŞEHİR G.B  (O)  ÖZGÜR YILDIZ
06.06.2012 / 18:00341932U13TRAZLARSARIGÖL G.BKULASPOR  (O)  SELÇUK KAHRAMAN
06.06.2012 / 19:0034394U13D.ERDİNÇSALİHLİ BLDSALİHLİSPOR  (O)  YUSUF BULUT
08.06.2012 / 19:003461U13SEKİZ EYLÜLDONATIMMERİÇ  (O)  BAŞOL KARACA
08.06.2012 / 19:003462U13TOKİMANİSASPORMANİSA BLD  (O)  MEHMET ALİ PEKTAŞ
08.06.2012 / 19:0034101U13AHMETLİAHMETLİ BLDSELVİLİTEPE  (O)  HÜSEYIN ÖZMAN
08.06.2012 / 19:0034102U13IRLAMAZİSTASYON G.TURGUTLUSPOR  (O)  EMRE ZEYBEK
08.06.2012 / 19:0034151U13LİNYİTSOMASPORSOMASOTES  (O)  BEHREM KELEŞ
08.06.2012 / 19:0034153U13KOVALIKAKHİSAR BLDA.YILDIRIM  (O)  MEHMET BAL
08.06.2012 / 19:0034154U13GÖLMARMARAGÖLMARMARAK.ACAR İDMAN  (O)  İLKER EZER
08.06.2012 / 19:0034156U13ALAŞEHİRALAŞEHİR G.BSALİHLİ BLD  (O)  FATIH DIKBEZ
08.06.2012 / 19:0034157U13D.ERDİNÇSALİHLİSPORSARIGÖL G.B  (O)